28 października 2014

Złote Gody


Trochu się obijałam z pisaniem postów ostatnio, taki ze mnie leniuch, a nazbierałam sporo rzeczy w kolejce do publikacji. Kiedy ja to w końcu nadrobię? :) Tylko bym spała lub wylegiwała się na sofie przy kominku. Chyba mnie dopadła jesienna chandra, z resztą jak co roku o tej porze. Rano człowiek wychodzi z domu - ciemno, wraca wieczorem - też ciemno, a teraz jeszcze mgły. Zaczęłam się na nowo oswajać z samochodem po 3-letniej przerwie, a tu mi się pogoda popsuła. I jak tu się nie smucić?

Złote Gody dziadków odbyły się tydzień temu w niedzielę. Miałam okazję spotkać się ze swoimi krewnymi, których nie widziałam kilka lat.  Nawet jedna ciotka prosto z Chicago przyleciała. :) Pozmieniali się wszyscy mocno, widać było po nich upływający czas... Po mnie też go chyba widać, dziwili się, że jeszcze nie tak całkiem dawno byłam małą dziewczynką, a teraz poważna studentka.
Obrazek zdążyłam wyhaftować, wprowadziłam jednak sporo zmian we wzorze, bo mi się niektóre kwiatki z górnego fragmentu nie podobały. Mulina Ariadna, materiał ten co zwykle - pseudolen z bazarku. Efekt wyszedł zadowalający.  :)Dziadkowie dostali przepiękny bukiet składający się z 50 czerwonych róż. Niestety nie nacieszyli się nim długo, bo dziadek mocno reaguje na zapach kwiatów i miewa problemy z oddychaniem, więc zawieźli go do kościoła.Wiersz odczytała jedna z sióstr babci. Na każdą uroczystość rodzinną przygotowuje coś specjalnego. :)No i tort był przepyszny. Orzechowy z białą czekoladą, mniam!

Po tylu latach dalej można się kochać. :))


6 komentarzy:

 1. Gratulacje dla dziadków - a hafcik piękny - prześliczne są te motywy kwiatowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne zdjęcia :) aż miło popatrzeć...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod wrażeniem, wszystko takie piękne i widać zrobione z miłością. Piękna haftowana pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna para, sto latek! Hafcik bardzo fajny, co prawda na żywymi kwiatami się nie nacieszyli, ale tymi haftowanymi mogą się zachwycać cały czas :)

  OdpowiedzUsuń
 5. och ale cudna rocznica ... życze duzo miosci na kolejnych 100 rocznic

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny hafcik. Gratuluję pięknej rocznicy :)

  OdpowiedzUsuń